РЕГЛАМЕНТАЦІЯ ДОСТУПУ ДО РЕЄСТРУ

Інструкція про порядок та умови одержання інформації з інформаційного фонду Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, затверджена наказом Міністерства юстиції України від 26 червня 2002 р. N 57/5, зареєстрованим Міністерством юстиції України 27 червня 2002 р. за N 546/6834.


ХТО МОЖЕ СТАТИ КОРИСТУВАЧЕМ РЕЄСТРУ

  • Користувачами Реєстру можуть бути будь-які юридичні та фізичні особи, у яких виникла потреба в отриманні інформації з інформаційного фонду Реєстру і які звернулися до Адміністратора Реєстру з відповідним запитом за встановленою формою.
  • Зазначені юридичні та фізичні особи набувають статусу користувачів Реєстру після реєстрації їх Адміністратором обліку в порядку, встановленому Інструкцією.


ФОРМИ НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З РЕЄСТРУ

на паперових носіях
копія еталонного тексту на паперових носіях відтворюється Адміністратором Реєстру, із застосуванням спеціальних засобів перевірки ознак збереження цілісності еталонного тексту, та засвідчується печаткою встановленого зразка;

шляхом безпосереднього доступу до інформаційного фонду Реєстру
зазначений доступ здійснюється через мережу Інтернет; при цьому користувачеві доступні для перегляду всі наявні в цьому фонді копії еталонних текстів, серед яких він самостійно здійснює пошук та відбір необхідних йому текстів нормативно-правових актів.


ХТО МОЖЕ НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ З РЕЄСТРУ

Адміністратор обліку користувачів – Державне підприємство "Національні інформаційні системи" Міністерства юстиції України (040503, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 4, тел. (044) 206-71-38)
E-mail: reestry@nais.gov.ua; inbox@nais.gov.ua
www.nais.gov.ua

Держатель Реєстру
Технічний адміністратор Реєстру
Адміністратор обліку користувачів
  -  
  -  
  -  
Міністерство юстиції України
Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА"
ДП "Національні інформаційні системи"